Foruma Hoşgeldiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Foruma Hoşgeldiniz

Üye olmadan asla çıkmayın!Pişman olursunuz...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Tüm üyelerin dikkatine!!!

+2
Suyum
AmyLee_AvrilLavigne_Rock*
6 posters
YazarMesaj
avril kolik
avril kolik

Tüm üyelerin dikkatine!!! Empty
MesajKonu: Tüm üyelerin dikkatine!!!   Tüm üyelerin dikkatine!!! Icon_minitimePtsi Kas. 05, 2007 6:41 pm

Sevgili meslektaşım Bilge,forumumuza üye olan moderatörler vede üyelerin dikkatine!

Lütfen,siteye girmeyi aksatmayalım!Bu siteye üye olup çıkmak bir anlam vermez...Geçenlerde bir üye:
-"Burayı hepsi fan sitesi yapın.Avril fan sitesi olmasın" dedi.Bizde buna haklı olarak çok sinirlendik!Lütfen,o üye gibi davranmayalım!Birde şunu söylemeden edemyeceğim...Sizde bu sitedesiniz!Bunu asla unutmayın!Bunun için lütfen girelim arkadaşlar!Bu siteyi (Saolsun Bilge)kurdu...Bu siteyi sizlerle beraber aydınlatacağız...Lütfen bu söylediklerimi ir düşünün...Umarım haklı olduğumu anlayacaksınız...Bu siteye üye olup çıkmak size birşey kazandırmaz.Tam aksine,kaybettirir...Lütfen birazda bizi anlamaya çalışın...Umuyorum ki bu konuyu düşüneceğinize inanıyorum...Birde bizim halimizi düşünün...Siz böyle yaptıkça bizim içimiz kan ağlıyor...Bu konuyu tekrar tekrar iyice bir düşünün,bizi anlayacağınızı umuyorum...

Sevgi ve Saygılarımla....Berna...
Suyum
yeni üye
yeni üye
Suyum

MesajKonu: Geri: Tüm üyelerin dikkatine!!!   Tüm üyelerin dikkatine!!! Icon_minitimeCuma Kas. 09, 2007 8:48 pm

katılıyorum
oLuMuNe.RoCk
avrilci
avrilci
oLuMuNe.RoCk

MesajKonu: Geri: Tüm üyelerin dikkatine!!!   Tüm üyelerin dikkatine!!! Icon_minitimeC.tesi Kas. 24, 2007 12:32 pm

AmyLee_AvrilLavigne_Rock* demiş ki:
Sevgili meslektaşım Bilge,forumumuza üye olan moderatörler vede üyelerin dikkatine!

Lütfen,siteye girmeyi aksatmayalım!Bu siteye üye olup çıkmak bir anlam vermez...Geçenlerde bir üye:
-"Burayı hepsi fan sitesi yapın.Avril fan sitesi olmasın" dedi.Bizde buna haklı olarak çok sinirlendik!Lütfen,o üye gibi davranmayalım!Birde şunu söylemeden edemyeceğim...Sizde bu sitedesiniz!Bunu asla unutmayın!Bunun için lütfen girelim arkadaşlar!Bu siteyi (Saolsun Bilge)kurdu...Bu siteyi sizlerle beraber aydınlatacağız...Lütfen bu söylediklerimi ir düşünün...Umarım haklı olduğumu anlayacaksınız...Bu siteye üye olup çıkmak size birşey kazandırmaz.Tam aksine,kaybettirir...Lütfen birazda bizi anlamaya çalışın...Umuyorum ki bu konuyu düşüneceğinize inanıyorum...Birde bizim halimizi düşünün...Siz böyle yaptıkça bizim içimiz kan ağlıyor...Bu konuyu tekrar tekrar iyice bir düşünün,bizi anlayacağınızı umuyorum...

Sevgi ve Saygılarımla....Berna...

cnm sonuna qdr arqandaıss
http://www.maniakavrilcilar.forumfree.com
avril kolik
avril kolik

MesajKonu: Geri: Tüm üyelerin dikkatine!!!   Tüm üyelerin dikkatine!!! Icon_minitimeC.tesi Kas. 24, 2007 1:00 pm

Çok saolun canlarım,ama haklı olduğumu umuyorum Rolling Eyes

En son tarafından Perş. Ocak 17, 2008 3:51 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
avril_esra
avrilci
avrilci
avril_esra

MesajKonu: Geri: Tüm üyelerin dikkatine!!!   Tüm üyelerin dikkatine!!! Icon_minitimeC.tesi Kas. 24, 2007 7:38 pm

ya arada üye listesine bakıyom mesajı 0 olan üyeler var Exclamation
avril kolik
avril kolik

MesajKonu: Geri: Tüm üyelerin dikkatine!!!   Tüm üyelerin dikkatine!!! Icon_minitimePaz Kas. 25, 2007 8:19 am

işte bende bunu bilge ile konuşmak istiyorum...ona msnden msj attım bekliyorum hala...yani admin olsam bile bu site bana ait değil!...başkasına ait eşyayı karıştırmamak gerekir...o yüzden biraz daha sabredelim eninde sonunda bilge gelicek yani....ama illa hemen gelicek diye bişey de yok!oks'si vardı bilgenin en son ve hala vardır belkidee!o yüzden sabredelim...ve benim düşüncelerimi bilgeye aktarıcam bilge gördüğü yerde cevap verirse sevindirik olurum..hem bu sitemiz açısından iyi olacak hemde bizler açısından.......
oLuMuNe.RoCk
avrilci
avrilci
oLuMuNe.RoCk

MesajKonu: Geri: Tüm üyelerin dikkatine!!!   Tüm üyelerin dikkatine!!! Icon_minitimePaz Kas. 25, 2007 6:37 pm

qesnliqle cnm
http://www.maniakavrilcilar.forumfree.com
avril kolik
avril kolik

MesajKonu: Geri: Tüm üyelerin dikkatine!!!   Tüm üyelerin dikkatine!!! Icon_minitimePerş. Ocak 17, 2008 3:52 pm

Umarım hiçbir üyemiz bundan sonra bir kötülük yapmaz bize(Forumu terketmez)
punk_rock_bahar
yeni üye
yeni üye
punk_rock_bahar

MesajKonu: Geri: Tüm üyelerin dikkatine!!!   Tüm üyelerin dikkatine!!! Icon_minitimePtsi Ağus. 18, 2008 7:03 pm

teşekkür
###_alavignee_###
yeni üye
yeni üye
###_alavignee_###

MesajKonu: Geri: Tüm üyelerin dikkatine!!!   Tüm üyelerin dikkatine!!! Icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 4:07 pm

bhen bu forumdan hiç ayrılmamayı düşünüorm çünkü girince çıkamıorm:D:D:D

Tüm üyelerin dikkatine!!!
1 sayfadaki 1 sayfası