Foruma Hoşgeldiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Foruma Hoşgeldiniz

Üye olmadan asla çıkmayın!Pişman olursunuz...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Avril hamile!!!

3 posters
YazarMesaj
AmyLee_AvrilLavigne_Rock*
avril kolik
avril kolik

Avril hamile!!! Empty
MesajKonu: Avril hamile!!!   Avril hamile!!! Icon_minitimePerş. Ocak 17, 2008 3:55 pm

Arkadaşlar Avril'ımız hamileymiş.....Bende bunu duyunca şok oldum gerçekten Shocked
deadly whisper
yeni üye
yeni üye
deadly whisper

Avril hamile!!! Empty
MesajKonu: Geri: Avril hamile!!!   Avril hamile!!! Icon_minitimePerş. Ocak 17, 2008 7:50 pm

aaaaa gerçekten miiiiiiiiiiii Shocked Shocked yaa avrilın müziğini etkiler mi acaba Neutral ama etkilemezsee ayyyy çok tatlı olur hamilelik de çok yakışır avril aa flower
avril kolik
avril kolik

Avril hamile!!! Empty
MesajKonu: Geri: Avril hamile!!!   Avril hamile!!! Icon_minitimeCuma Ocak 18, 2008 4:17 pm

Evet gerçekten
Avie
yeni üye
yeni üye
Avie

Avril hamile!!! Empty
MesajKonu: Geri: Avril hamile!!!   Avril hamile!!! Icon_minitimeSalı Mayıs 13, 2008 7:59 pm

Arkadaşlar Avril hamile değil internetten araştırdım bu asılsız bir habermiş I love you Aslında üzüldüm desem yalan olur daha çok genç Avie I love you

Kanada'da bir radyo dj'i dün Avril Lavigne'in hamile olduğunu iddia etmişti.

Lavigne'in bir buçuk aylık hamile olduğunu söyleyen dj, haberi ilk kez kendilerinin açıkladıklarını da eklemişlerdi. Fakat Avril cephesinden beklenen açıklama gecikmedi. Plak şirketi yaptığı açıklamada "Bu yalan bir haber." dedi. Very Happy Very Happy

Avril hamile!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» avril gif
» Avril Store
» avril resimleri